Niecodzienne pomysły na grę wstępną.

sexy-1261127_960_720            Jeśli w sypialni wieje nudą warto to wszystko zakończyć raz na zawsze. Należy przełamać rutynę raz na zawsze. To wszystko można osiągnąć za sprawą niecodziennego podejścia do gry wstępnej.

Oglądaj online gay porno

Inwencja twórcza w przypadku kochanków to na pewno bardzo istotna sprawa. Warto próbować różnych sposobów. Kobieta może pomyśleć o tym, aby obdarować klapsem swojego faceta. Pieszczenie pośladków oraz stron uda wewnętrznych może spowodować niesamowite podniecenie w przypadku kochanka. Klaps, który będzie wykonany dłonią płaską w sposób subtelny może okazać się bardzo dobry. Dzięki temu można osiągnąć pobudzenie krążenia oraz wzmocnić uczucie większego mrowienia całego ciała. Facet wracając późną nocą do domu winien pomyśleć o tym, aby zaskoczyć jakimś dwuznacznym smsem swoją partnerkę. Przykładowa treść wiadomości w tym przypadku może brzmieć: to dzisiaj jak się bawimy na łóżku, na ostro czy na lekko. Taki sms może być niezwykle podniecający dla kobiety. Właśnie w taki sposób napięcie seksualne pomiędzy partnerami może się podnieść w bardzo dużym stopniu. Chcąc rozpalić atmosferę w łóżku para powinna się zdecydować na masaż erotyczny. W tym celu warto wykorzystać specjalne olejki. To właśnie dzięki nim atmosfera zostanie jeszcze bardziej rozpalona. Para może się rozgrzać przez namiętne pocałunki. Warto w sposób zwolniony budować napięcie seksualne. Udana gra wstępna może dotyczyć również ubioru odzieży erotycznej. W tym przypadku konieczne będzie to, aby ona ubrała się w jakiś strój pielęgniarki, a on przebrał za lekarza.

Niecodzienny sposób na grę wstępną to z pewnością odpowiednia rozmowa. W tym celu można się zdecydować na jakiś flirt. Para kochanków może w tym przypadku rozgrzać się opowiadając sobie o swoich fantazjach erotycznych. Otwarta rozmowa to z pewnością bardzo sposób do tego, aby wprowadzić właściwie napięcie erotyczne. Nie należy o tym zapominać pod żadnym wyjątkiem. Kobieta nie powinna się wstydzić mówić o swoich ukrytych pragnieniach. Żaden mężczyzna nie będzie miał za złe tego, że jego kobieta chcę kochać się w trójkącie z jej ulubioną przyjaciółką.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *